bg +359 888 445 675 viaorbita.bg@gmail.com Последвай ни в:

Вход

Регистрация

След като създадете акаунт, ще може да запазвате и проследявате Вашите дестинации, и да следите новите ни предложения.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Моля, приемете всички условия, преди да преминете към следващата стъпка

Already a member?

Вход
+359 888 445 675 viaorbita.bg@gmail.com Последвай ни в:
bg

Вход

Регистрация

След като създадете акаунт, ще може да запазвате и проследявате Вашите дестинации, и да следите новите ни предложения.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Birth Date*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Моля, приемете всички условия, преди да преминете към следващата стъпка

Already a member?

Вход

НОВА ГОДИНА В СЪРБИЯ – НОВИ САД 2023

НОВО!
Цена от675 лв.
Вашите имена*
Email адрес*
Вашия въпрос*
* Прочетох и съм съгласен с Условията за ползване иПолитиката за поверителност..
Моля, приемете всички условия, преди да преминете към следващата стъпка
ЗАПАЗИ В ЖЕЛАНИ

Adding item to wishlist requires an account

4422

ЗАЩО ДА РЕЗЕРВИРАТЕ С НАС?

  • Гаранция за най-добра цена!
  • Винаги на разположение
  • Подбрани екскурзии и почивки
  • Туристическа застраховка

Имате Въпроси?

Не се колебайте да ни се обадите. Ние сме експертен екип и ще се радваме да поговорим с вас.

0888 44 56 75

viaorbita.bg@gmail.com

НОВА ГОДИНА В СЪРБИЯ – НОВИ САД 2023

0
  • 5 Дни
  • Максимум хора : 40
  • Wifi Наличен
  • 29.12.2022
  • Минимална възраст :
  • Транспорт: Автобус

Нова година в Нови Сад 2023 г.

ХОТЕЛ „ПАРК“ 5*

29.12.2022 – 02.01.2023

ЦЕНИ ЗА РАННИ ЗАПИСВАНИЯ ДО 30.11.2022

  • Легло в стандартна двойна стая – 679 лв.
  • Легло в супериорна стая – 699 лв.
  • Двама възрастни и дете до 4,99 години в апартамент – 1618 лв.
  • Двама възрастни и дете от 5 до 11,99 години във фамилен апартамент – 1798 лв.
  • Трима възрастни в апартамент – 1918 лв.
Цената включва:

Цената включва: 

  • Транспорт с туристическиавтобус; 
  • 3 нощувки със закуски в стандартна двойна стая в хотел Парк 5* http://www.hotelparkns.com/;
  • Ползване на сауна, WI FI., детски кът;
  • Празнична Новогодишна вечеря в ресторанта на хотела  (богато меню на  блок маса с включени безалкохолни и алкохолни напитки без лимит, шампанско в полунощ, програма с жива музика и множество изненади);
  • Водач от фирмата;
  • Медицинска застраховка.
Цената не включва:

Цената не включва: 

  • Входните такси на посещаваните обекти;
  • доплащане за единична стая – 40 лв. на вечер;
Важна информация:

МИНИМАЛЕН БРОЙ ТУРИСТИ  ЗА ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ НА ЕКСКУРЗИЯТА:  40 човека 
СРОК ЗА УВЕДОМЛЕНИЕ ПРИ НЕДОСТИГНАТ МИНИМАЛЕН БРОЙ ТУРИСТИ: 10 дни преди датата на отпътуване. 

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: 
Валидна лична карта. За деца под 18 години, пътуващи с един родител или без родители – нотариално заверена декларация, че родителите са съгласни детето да пътува извън България – оригинал + копие 

НАЧИН НА ПЛАЩАНЕ: 
депозит – 30% от пакетната цена; доплащане – 20 дни преди датата на отпътуване. 

ЗАБЕЛЕЖКА: 
Туроператорът си запазва правото за промяна на дните на обявените допълнителни екскурзии. Туроператорът си запазва правото за промяна на цената на екскурзията до 15 дни преди датата на отпътуване, в случай на драстично повишаване на горивото. 

 

Photos
Маршрут

Ден 129.12.2022

22:00 часа – отпътуване от Бургас за Нови Сад. Около обяд пристигане в Нови Сад.

Ден 230.12.2022

Около обяд настаняване в хотел “Парк” 5*. Свободно време.  Нощувка. 

Ден 331.12.2022

Закуска. 10:00 ч. Отпътуване за Сремски Карловци. Разходка в централната част на града. Посещение на крепостта „Петроварадин”, наречена „Гибралтар на р. Дунав”. Туристическа обиколка на Нови Сад:  Сръбския национален театър, централния площад „Trg Svobode”, Католическата църква, сградата на Кметството, Ортодоксалната църква и др.; най-старата улица в града – „Пасичева”, Националната библиотека „Matica Srpska”, ул. „Дунавска”, която води до Националния парк „Денавски” и до река Дунав. Свободно време. ПРАЗНИЧНА НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРЯ (блок маса) с включени напитки местно производство без лимит и жива музика в ресторанта на хотела. Нощувка.

 

Ден 401.01.2023

Късна закуска. Свободно време. Нощувка.

Ден 502.01.2023

Закуска. Сутринта отпътуване за Белград. Панорамна обиколка: Църквата „Свети Сава”, Площада на републиката със статуята на княз Михайло, пл. „Теразие”, Операта, Парламента на Сърбия (Скупщината), пл. „Никола Пашич”, посещение на крепоста ’’Калемегдан”. Свободно време по ул.”Княз Михайло”, най – известната и оживена улица в града.  Отпътуване за България. Пристигане вечерта.  

Карта

Често Задавани Въпроси

Важна Информация

Туристическа агенция „ВИА – ОРБИТА“ Ви препоръчва сключване на допълнителна застраховка “Отмяна на пътуване” по чл. 80, ал. 1, т.14 от Закона за туризма, покриваща разходите за анулиране на пътуването, за съкращаване и прекъсване на пътуването, поради здравословни причини на пътуващия, негови близки, неотложно явяване на дело, съкращаване от работа и др. Стойността на застраховката се изчислява на база крайна дължима сума по договора, като има значение и възрастта на Потребителя. В зависимост от възрастта на туриста стойността на застраховката е между 3% и 5 % върху крайната дължима сума по договора за организирано пътуване. Застраховката е доброволна и се прави в деня на сключване на договор за туристическия пакет.

ТА „ВИА-Орбита” си запазва правото за промяна  последователността на програмата.

ЦЕНАТА Е ВАЛИДНА ПРИ МИНИМУМ 40 ПЛАЩАЩИ ТУРИСТИ

ТА“ВИА-ОРБИТА“ има сключена застраховка „Отговорност на туроператора“ N; 13062210000598 / 13.05.2022 г.  при ЗК „ЛЕВ ИНС“ АД – гр.София

5 туристи разглеждат тази оферта в момента!